Monster Hakkında

Yüksek performanslı dizüstü bilgisayarlar ve oyuncu ekipmanları alanında faaliyet gösteren teknoloji markası Monster Notebook, oyun dünyasına sunduğu inovatif çözümlerle ve her seviyeden oyuncunun ihtiyaçlarına özel geliştirdiği ürünleriyle, oyun ve espor ekosisteminin en sevilen markalarından biridir.

Türkiye’de İstanbul, Ankara ve İzmir’deki mağaza ve teknik servislerinin yanı sıra, online satış ve teknik destek kanalları ile Türkiye’nin her noktasındaki son kullanıcıya ulaşmaktadır.

Faaliyetlerine 2000 yılında, Türkiye’den çıkan global bir marka olma hedefi ile İstanbul’da başlayan şirket, bu hedef doğrultusunda uluslararası yatırımlarına devam etmektedir.

Lefkoşa’daki mağazası ile Kıbrıs’ta faaliyet gösteren Monster Notebook, Dubai’deki operasyonları körfez ülkelerine ulaşmaktadır.

Avrupa’daki operasyonlarını ise Berlin’in en merkezi bölgesindeki Alexandreplatz meydanında bulunan oyun ve deneyim mağazasından yönetmektedir. 1.000 metrekarelik bir alanda Avrupa’nın en büyük oyun deneyim mağazası olarak faaliyet gösteren Monster Notebook Berlin mağazası bünyesindeki ortak çalışma alanı ile Berlin girişimcilik ekosisteminin buluşma noktası olmaya hazırlanıyor.

İngiltere operasyonlarına ise 2022 itibariyle başlandı.

Aradığınız bilgiyi bulamadınız mı?